Franchising

Mr. KEBAB

Franchisová koncepcia Mr. KEBAB je prvou medzinárodnou franchisou na báze kebabu zo Slovenska.

Mr. KEBAB je moderný stredoeurópsky fast food s kvalitným grilovaným kuracím kebabom a  kuracími, syrovými a zemiakovými špecialitami, vyvinutými len pre našu sieť fast foodov. Naše produkty chceme dostať do povedomia širokej spotrebiteľskej verejnosti a zabezpečiť značke Mr. KEBAB stabilné miesto na medzinárodnom fast foodovom trhu. Jeho súčasťou sa môžete stať aj vy.

Jazyková škola EMPIRE

Empire je dynamická a inovativní vzdělávací společnost. Přináší praktické vzdělávání, které tě baví, a proto se učíš rychleji. Její hlavní esencí je kombinace Education/vzdělávání a Entertainment/zábavy v „Edutainment.

RE/MAX

Ve světě globálních trhů má začínající podnikatel jen malou šanci na dlouhodobější růst a rozvoj své firmy. Jednu z rozumných cest, po které se při rozjezdu vlastního podnikání vydat, ale nabízí franšíza – samostatné podnikání ve spolupráci se silným mezinárodním partnerem, realitní společností RE/MAX.

Business for Breakfast

Účelem franšízového konceptu Business for Breakfast je zakládání privátních podnikatelských klubů pro malé a střední podnikatele, díky kterým si osvojí efektivní nástroj k získávání nových zakázek prostřednictvím doporučení. Doporučení je v dnešní době nejdůležitější způsob pro malé a střední podnikatele, jak získávat nové zakázky.

Další články...

  1. Bageterie Boulevard