Franchising

Lázeňská káva

Lázeňská káva je mladá značka, která vám pomůže s rozejtím vašeho vlastního kávového byznysu. Našim franšízantům pomáháme především nastavit a vybudovat fungující a smysluplný obchodní koncept prodeje kávy. Vycházíme při tom z našich zkušeností z fungujících a dlouhodobých partnerství. Pomůžeme s rozjezdem kavárny s výběrovou kávou nebo konceptem coffee to go od A do Z. Provozovatelům tak odpadnou začátečnické chyby, což je pro ně samozřejmě nákladově výhodnější.

RE/MAX

Ve světě globálních trhů má začínající podnikatel jen malou šanci na dlouhodobější růst a rozvoj své firmy. Jednu z rozumných cest, po které se při rozjezdu vlastního podnikání vydat, ale nabízí franšíza – samostatné podnikání ve spolupráci se silným mezinárodním partnerem, realitní společností RE/MAX.

Mr. KEBAB

Franchisová koncepcia Mr. KEBAB je prvou medzinárodnou franchisou na báze kebabu zo Slovenska.

Mr. KEBAB je moderný stredoeurópsky fast food s kvalitným grilovaným kuracím kebabom a  kuracími, syrovými a zemiakovými špecialitami, vyvinutými len pre našu sieť fast foodov. Naše produkty chceme dostať do povedomia širokej spotrebiteľskej verejnosti a zabezpečiť značke Mr. KEBAB stabilné miesto na medzinárodnom fast foodovom trhu. Jeho súčasťou sa môžete stať aj vy.

Jazyková škola EMPIRE

Empire je dynamická a inovativní vzdělávací společnost. Přináší praktické vzdělávání, které tě baví, a proto se učíš rychleji. Její hlavní esencí je kombinace Education/vzdělávání a Entertainment/zábavy v „Edutainment.