100 nápadů na podnikání zdarma

Půjčovna aut (carsharing)

Princip carsharingu (tedy v doslovném překladu sdílení aut) vznikl v Evropě, a je skutečným hitem v USA a Kanadě. Díky němu se dá rezervace auta provést přes internet, auto najdete stát na ulici přesně tam, kde potřebujete, odemknete si ho speciální kartou anebo dokonce mobilním telefonem. To je vše, žádné papírování. Geniální myšlenka, která má potenciál i v Česku.

Školení pro bloggery

Máte svůj blog nebo webové stránky a jeho (jejich) úprava vám nedělá problém? Uměli byste vysvětlit ostatním jak na to? Tak s chutí do toho!

Internetová zdravotní poradna

S internetovým zdravotním střediskem můžete přinášet informace o zdraví a péči v celé zemi na jedné stránce. Výborná podnikatelská příležitost, pro ty, kdo se zajímají o zdraví a mají rádi práci s počítačem.

Semináře o zdraví

Znáte se s odborníky na zdravý životní styl a přemýšlíte, jak tuto výhodu uplatnit jako podnikatelský nápad? Poskytuje informace o zdraví v kurzech s odborníky.

Farmářský e-shop

Rádi pěstujete zeleninu a ovoce a jíte jen „home made“ potraviny? Možná už své produkty někde prodáváte, ale ještě je nenabízíte na internetu? Chyba!

Online módní poradna

Jste fanouškem módy a každý vám chválí váš styl oblékání? Staňte se módním stylistou a pomáhejte se ostatním stylově oblékat.

Vysokotlaké mytí

Pokud už dlouho hledáte podnikatelskou příležitost, při které byste nemuseli vynaložit statisíce korun, můžete zkusit rozjet byznys vysokotlakého mytí.