100 nápadů na podnikání zdarma

Hlídání dětí, drobné práce v domácnosti

Máte rádi malé děti a máte vzdělání alespoň malinko úměrné k práci s nimi? Neváhejte tedy začít podnikat v této oblasti.

Škola šití

Umět dobře šít je výjimečná vlastnost. Možná netušíte, jak snadno je možné to zúročit v podnikání.

Internetový katalog dětských táborů

Rodiče mají spoustu možností v tom, na jaký tábor své dítě pošlou. Ačkoliv existuje velké množství táborů, o spoustě z nich ani rodiče neví a možnosti kam poslat dítě jsou značně omezené. O táborech se tak dozvídají většinou od svého potomka nebo prostřednictvím školy či zábavného kroužku, který jejich dítě navštěvuje. A to je příležitost pro vás!

Domácí péče o seniory

Pomozte starším lidem žít doma s vaší agenturou nabízející péči o seniory.

Domov pro psí důchodce

Patříte k milovníkům psů a není vám lhostejné, jak skončí pejsci, kteří jsou staří a nemocní a jejich majitelé se o ně už nezvládnou starat?

Vzdělávací hračky

Po tradičních vzdělávacích hračkách a hrách pro děti poptávka nikdy neutuchá. Můžete se věnovat tvorbě a prodeji vlastních hraček, anebo být zástupcem firmy, která tyto výrobky vyrábí.

Masáže do domu

Lidé, kteří jsou pořád ve spěchu a mají málo času na všechno, co se netýká jejich práce, jsou většinou ti, kteří nejvíce potřebují masáže. Jenže jak to udělat, když jim nezbývá čas, aby docházeli nebo dokonce dojížděli do masérského studia? Nabídněte jim masáže do domu.