100 nápadů na podnikání zdarma

Zdravotní taxi

Běžných taxislužeb je i v menších městech dostatek, šance pro podnikání se však skrývá ve specializaci na konkrétní skupinu zákazníků. Co třeba zdravotní taxi?

Výroba boud pro psy

Domácí dílna, vybavení pro práci se dřevem a základní truhlářské dovednosti jsou vše, co budete potřebovat k výrobě psích domovů.

Hydroponické pěstitelství

Hydroponie se stává hitem. Pokud se o tento způsob pěstování rostlin zajímáte, můžete využít mezírky na trhu a stát se v tomto oboru guru.

Svatební agent/ka

Služby svatebních agentur jsou v dnešním uspěchaném světě velmi žádané. Uloupněte si kousek z trhu v oblasti plánování svateb pro sebe.

Podnikatelské mapy

Začněte tisknout a prodávat turistické mapy s nádechem byznysu.

Pugéty ze sladkostí

Všechny ženy milují dostávat květiny a většina z nich (nebo alespoň ty, které se to nebojí přiznat) miluje také sladkosti. To je skvělý předpoklad pro poptávku pugétů tvořených sladkostmi na špejli, které pokud se umíte otáčet v kuchyni, můžete začít vyrábět a prodávat.

Bleší trhy

Bleší trhy jsou byznys, kde se točí mnohem více peněz, než by se na první pohled mohlo zdát. Zde vám představujeme příležitost, jak vydělat na všeobecné oblibě bleších trhů. Budete bleší trhy organizovat a řídit.