100 nápadů na podnikání zdarma

Vizážistka

Rády chodíte hezky namalované a upravené? Dbáte na svou vizáž a baví vás se zkrášlovat? Potom byste tedy mohly svůj talent uplatnit v podnikatelský nápad a začít si jím vydělávat. Můžete dělat vizážistku modelkám, na svatby nevěstám a družičkám nebo klidně i obyčejným ženám, případně i mužům.

Aerobic centrum

Baví vás aerobik, cvičíte jej již dlouho a máte s ním zkušenosti? Neváhejte si otevřít své vlastní aerobik centrum a spojte příjemné s užitečným.

Poradna pro hubnutí

Máte zkušenosti s hubnutím či zdravým životním stylem? Zúročte je ve skvělou příležitost k podnikání, a naučte své klienty nejefektivnějším technikám na zhubnutí.

Kurzy pro muže

Muži v dnešní době již neloví jako v pravěku, nemají na starosti chránit rodinu a udržovat oheň a proto se zdá, že poněkud zlenivěly, a kdyby se o ně nestarala žena, tak ani nemají v čem chodit do práce.

Renovace starého nábytku

Založte si malou domácí dílnu, kde budete starému nábytku oblékat nový kabát! Spousta lidí si zakládá na tom, že má doma starožitný nábytek, nebo zkrátka nábytek ve starém stylu a designu, jenž ale nevypadá moc vábně. Proto tu můžete být vy, abyste jim nábytek opravili.

Nákupní zájezdy

Nakupování v Česku nepatří mezi nejlevnější záležitosti (pokud tedy nenakupujete na tržnicích) a milovníci nákupů tak nemají mnoho příležitostí kromě sezónních výprodejů. To je příležitost pro vás. Organizujte zájezdy za nakupováním do zahraničí.

Nealko bar

Zamyslete se sami – existuje ve vašem okolí klub, který nenabízí alkoholické nápoje? Většina je totiž takových, co alkohol nabízejí a to v hojném množství. Přijďte tedy s trendem zdravého životního stylu a otevřete si klub pro ty, kteří se chtějí bavit i bez alkoholu.