100 nápadů na podnikání zdarma

Firemní prezentace

Prezentace je v současné době nejúčelnější formou, jak ostatním představit svůj nápad, svou práci apod. Někteří lidé jsou ale natolik zaneprázdění, že nemají čas se věnovat vytváření takové prezentace. To je šance pro vás!

Autovrakoviště

Máte zkušenosti s auty? Pokud nemáte, nevadí, k provozování autovrakoviště v podstatě žádné nepotřebujete. Co ale pro uskutečnění tohoto podnikatelského nápadu budete skutečně potřebovat, se dozvíte od nás.

Fotografování zvířecích mazlíčků

Umožněte lidem zachovat si vzpomínku na jejich zvířecí miláčky. Pořiďte jim jejich fotografie. Začněte fotit zvířata! To je originální podnikatelský nápad.

Taxi pro cyklisty

V době, kdy se většina měst snaží své obyvatele a turisty povzbudit k jízdě na kole, by vás asi nenapadlo se pokoušet zlepšit kvalitu nabízených přepravních služeb… Ale kolikrát se vám stalo, že jste si vyjeli na kole a zrovna jste píchli kolo, nebo se vám pokazila přehazovačka? Pro takové případy je skvělým byznysem taxi pro cyklisty.

Dekoratér/ka svateb

Svatebních salonů je v každém městě několik, stejně tak květinářství, kde vám uváží kytice na tuto výjimečnou událost. Co však pro vás ani jeden z nich pravděpodobně neudělá, je zajištění originální a na míru vytvořené výzdoby, dekorací a dalších doplňkům na vaši svatbu. Chyťte svou příležitost, ještě dokud je konkurence malá.

Umělecký agent

Staňte se agentem pro umělce. Využijte této podnikatelské příležitosti, udělejte sebe i své klienty známými a dostaňte je na výsluní veřejného zájmu.

Svatební fotografování

Každý pár chce mít zdokumentované okamžiky štěstí, které prožíval ve svatební den.