100 nápadů na podnikání zdarma

Podnikový newsletter

Společnosti nemají vždy vlastní personální zdroje pro tvorbu newslettru (elektronického či tištěného zpravodaje) a právě to je příležitost pro vaše budoucí podnikání.

Distribuční skladiště, dodávková služba

Internetové obchody a lidé podnikající ze svého domova často nemají žádné skladové prostory ani místo, kde by mohli zboží pro své zákazníky uskladnit, uložit a připravit k rozeslání. Proto byste jim mohli takovou službu nabídnout.

Prevence krádeží

Mnoho lidí neví, jak jsou zranitelní. Založte si agenturu poskytující poradenství na ochranu před krádežemi.

Bezpečnostní služby

Jste dostatečně fyzicky zdatní a nezaleknete se jen tak něčeho? Můžete si tedy otevřít vlastní bezpečnostní službu.

Seznamovací agentura

Rádi se setkáváte a seznamujete s novými lidmi? Využijte svou zálibu jako nápad k podnikání a pomozte nezadaným najít toho pravého partnera ve vaší seznamovací agentuře.

Odstraňování graffiti

Máte rádi své okolí? Rozhlédněte se na ulici kolem sebe a určitě najdete graffiti, postříkané fasády, zdi, dveře, karoserie vozidel, výtahy, garážová vrata. Využijte tuto neobyčejnou podnikatelskou příležitost a dejte je znovu "do škatulky".

Podpora při prodeji nemovitostí

Realitních agentur existuje nespočet, vy ale můžete přistupovat k zákazníkům jednotlivě a poskytovat jim specializované služby, o které by se jinak museli majitelé postarat sami. Pomozte zákazníkům podpořit prodej jejich nemovitostí.