100 nápadů na podnikání zdarma

Internetový průzkum

Pokud běžně trávíte hodiny surfováním na Internetu a zároveň hledáte nápad na podnikání, můžete jednoduchým spojením těchto vašich činností odstartovat podnikání v oblasti Internetového průzkumu a vyhledávání informací. Nechejte si platit za čas, který strávíte na Internetu!

Barman k pronájmu

Rádi připravujete doma míchané nápoje a máte třeba i barmanský kurz? Zužitkujte svůj talent a prodejte ho! Můžete začít podnikat jako barman k pronájmu.

Čištění markýz

Nebojíte se fyzické práce? Nevadí vám uklízení? Začněte v něm podnikat!

Zahradnické práce

Zajímáte se o pěstování rostlin a rádi pracujete na zahradě? Vrhněte se do podnikání v oblasti, která je vám milá a nabídněte zákazníkům kvalitní péči o jejich zahradu!

Dovoz ovoce a zeleniny do domu

Pokud máte vlastní zahradu, kde pěstujete zeleninu a ovoce na prodej, anebo víte o někom, kdo by vám mohl zeleninu dodávat, můžete začít podnikat v rozvozu zeleniny a ovoce do domu.

Pěstování a prodej bio zeleniny

Pěstování a prodej bio zeleniny je velmi atraktivní příležitost pro podnikání, poptávka po bio produktech totiž neustále roste.

Kalendáře a diáře na míru

Mít na svém pracovním stole kalendář nebo u sebe nosit diář, se stalo nezbytností. Přitom nabídka těchto papírenských produktů není široká, a proto se mnoho lidí musí obejít s tím, co je na trhu, i když to neodpovídá jejich přáním či potřebám. Vy to můžete změnit.